Lezecký kroužek

 

Vedoucí a kontakty

Tomáš Hornych
Horní 317, Police nad Metují, 549 54
tel: 737 984 119
email: tomhornych@gmail.com
Lumír Pražák
Na Škvárovně 524, Velké Poříčí, 549 34
tel: 777 085 105
email: lumirprazak@atlas.cz

Provozní doba

Začínat budeme v 17:00 a končit v 18:30. V případě tréninků prováděných ve skalách nebo jinde než na stěně v Polici bude vždy upřesněno na oddílovém webu http://www.hkostas.cz/krouzek/. Na tom samém místě budou informace o každém tréninku a dalších akcích. Ve vlastním zájmu sledujte minimálně v úterý před kroužkem. O mimořádných akcích budeme informovat prostřednictvím emailu.

Vybavení

Kroužek disponuje vlastním vybavením nutným k bezpečnému lezení. Nemáme pouze lezeckou obuv. Pokud vybavení máte, můžete používat vlastní. Stačit bude úvazek sedací nebo celotělový, karabina s pojistkou zámku HMS, kýbl nebo podobná brzdná pomůcka. Ostatní si nechte doma, riskujete, že to ztratíte. Do sokolovny: Přezůvky (bývá chladno), stojení na lezení, obuv na lezení (nejlépe lezečky, kdo nemá, tak obuv nejlépe bez vzorku a ne příliš volnou), pití. Svačinu si snězte před kroužkem nebo po něm, 1,5 hodiny snad bez jídla vydržíte. Vybavení na tréninky ve skalách a další akce bude vždy upřesněno.

Upozornění

Lezení na umělé stěně a sportovních cest ve skalách je poměrně bezpečný sport při dodržování metodických doporučení. Tyto techniky bezpečného lezení budeme postupně procvičovat a dodržovat. Pokud někdo bude toto hrubě porušovat, nerespektovat naše doporučení, bude vykázán z tréninku a při opakovaném chování, při kterém ohrožuje nejen sebe, ale i ostatní, bude jeho členství v kroužku ukončeno bez náhrady